FPT Slovakia

Luxusná jazda
za IT kariérou

Uveď svoju kariéru
do pohybu

Zmeň kariéru
a zaži luxusnú jazdu

ZÍSKAJ MERCEDES

Ako získať Mercedes?

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

STAŇ SA ÁČKOM

Naše Áčka jazdia na Mercedese

V FPT dokážeme našich zamestnancov oceniť a ponúkame im možnosť naštartovať vysnívanú kariéru. Jeden z vás, ktorý sa stane do apríla našim dôležitým členom, získa možnosť voziť sa pol roka na štýlovom Mercedese-Benz Triedy A. Jazdite každé ráno do práce vo veľkom! Po príjazde ťa u nás čaká skvelý tím, nezabudnuteľné celofiremné teambuildingy, uvoľnená nálada, inšpiratívne meetingy, športové eventy, jedinečné možnosti pracovať s novými technológiami a podieľať sa na vývoji business aplikácii. Nudiť sa s nami rozhodne nebudeš!

OTVORENÉ POZÍCIE

Momentálne otvorené pozície

Vyber si jednu z voľných pozícií označených #fptmercedes a jazdi do práce štýlovo. Pošli nám svoje CV. Luxusná jazda za vysnívanou kariérou už na teba netrpezlivo čaká.

OTVORENÉ POZÍCIE  

povedali o nás

Čo o nás povedali

  • Boris Vinarčík

    Práca v Fpt Slovakia ma baví, lebo tu nemám problém zosúladiť môj súkromný život s pracovnými povinnosťami. Pracujem s kolegami, s ktorými si rozumiem. Pri práci na projektoch mám možnosť robiť s najnovšími technológiami v oblasti, ktorej sa venujem. A samozrejme, je tu aj možnosť zajazdiť si na MERCEDESE.

  • Dominika Sisáková

    Našla som sa tu. Moja práca je veľmi dynamická, ale viem ju korigovať, aby ma nepohltila. Takisto oceňujem, že firma sa pustila do nových technológií, ktoré hýbu svetom. Spolu si tu budujeme firemnú kultúru aj na teambuildingoch, ktoré sú úplne super. Firma sa o mňa stará cez rôzne benefity, dáva mi voľnosť v rozhodovaní, flexibilitu pracovného času, a teda nie je problém mať super work-life balance.

  • Maroš Dzuriš

    Pracovať pre Fpt Slovakia znamená množstvo podnetných projektov v spoločnosti úžasných kolegov, profesionálov. Čo viac môže IT profesionál chcieť? Benefity! Podľa môjho názoru má Fpt Slovakia najlepší systém odmeňovania a benefitov v Košiciach, ktorý ťa podnieti k výsledkom.

kontakt

Kontaktujte nás

FPT Slovakia s.r.o.

 Južná trieda 6, Košice 040 01, Slovakia

 +421 55 610 4418

Kontaktná osoba

Juliána Greifová

juliana.greifova@fpt.sk

Sledujte nás